Vážení rodiče,

Prosím o pozornost! Plánované plavání se nám zkomplikovalo kvůli dopravci, který nám měl zajistit dopravu. Bylo mi od něj sděleno, že nemůže slíbit, že by měl na každou plánovanou hodinu plavání – pondělky (původně od března) volný autobus, důvodem je prý obsazenost autobusů na školy v přírodě. Další dopravce z okolí nám též nevyšel vstříc. Jelikož nechci, aby došlo k tomu, že Vám Vaše zaplacené hodiny propadnou v důsledku nestabilní dopravy, pokusila jsem se zajistit náhradní termín plavání. Naštěstí nám plavecká škola vyšla vstříc a našla poslední volné termíny, které už začínají od 31.1.2019. Lekcí bude celkem 10, přesný rozpis hodin Vám ještě upřesním, byly nějaké změny kvůli termínu, kdy jsou jarní a velikonoční prázdniny.

Vím, že je tato informace urgentní, věřím, že ale chápete důvod, proč tomu tak je. Proto Vás žádám, abyste do 30.1.2019 nosili zatím alespoň částku na lekce plavání, které činí 940,-Kč (první hodinu platíme celé kurzovné). Paní Kopecká Vám vystaví potvrzení o zaplacení a vy si můžete Vaši pojišťovnu zažádat o příspěvek. Netuším však, jestli přispívají všechny pojišťovny. Peníze za jednotlivé lekce v případě absence se nevrací, důvodem by musely být zdravotní komplikace potvrzené lékařem, které dítěti neumožní nadále navštěvovat předplavecký kurz.

Cena dopravy se bude odvíjet od počtu přihlášených dětí, na které se celková částka rozpočte. Peníze v případě absence se tedy též nevracejí (doplatily by za to vyšší částkou za dopravu ostatní děti).

Děkuji za pochopení