Listopad

 

Ve středu dne 7.11. nás čeká lampionový průvod vsí. Vycházet budeme v 16:45hod před MŠ. S sebou si připravte svítící lampionky. Průvod bude zakončen na návsi s tajemným překvapením pro děti.

 

!!!Prosíme některou hodnou maminku nebo maminky, zda by nám napekly symbolicky na ochutnávku pro děti pár svatomartinských koláčků. Dejte nám prosím vědět, s kým můžeme počítat.!!!

 

 

(Ve čtvrtek dne 6.12. nás čeká vánoční dílnička s rodiči. Konat se bude od 15:30hod., čeká na Vás krátké představení od Vašich šikovných dětiček a poté si budete moci s dětmi vyrobit několik vánočních výrobků. Vybíráme 50,-Kč příspěvek za dítě na koupení různých vánočních materiálů a přízdob. Pokud budete chtít výrobky i pro sourozence, který nenavštěvuje naši MŠ, nahlašte nám to prosím včas dopředu, ať můžeme vše nakoupit. Celá akce se bude konat v místním hostinci ve společenském sále, kde bude zajištěné občerstvení. Prosíme kdo by chtěl přinést na ochutnávku trochu cukroví, přineste ho den do předu, ať vše můžeme přichystat!!! Děkujeme)