Červen

V pondělí dne 3.6. nás navštíví divadélko Lhotákovi s pohádkou Dobrodružství z louky. Děti, které si budete vyzvedávat po obědě, tak prosíme až po 13.hod. Peníze budeme vybírat po představení.

Ve čtvrtek 6.6. pojedeme s budoucími školáky na návštěvu do kostelecké ZŠ, pojedeme MHD v 7:35 hod. ze zastávky u potravin, děti buď přiveďte do školky do 7:15 hod. nebo po domluvě s paní učitelkou přímo na zastávku. Dětem zabalte do batůžku svačinu, uzavíratelné pití a pár korun na zmrzlinu.

Ve čtvrtek 6.6. nás od 15:30 hod. čeká pasování budoucích předškoláků a rozloučení se stávajícími předškoláky. Při hezkém počasí se bude akce konat na zahradě MŠ. Kdyby chtěl někdo přinést malé občerstvení, tak prosíme den předem, maximálně ve čtvrtek ráno, jinak už na přípravu není čas. Kdo by měl termosku, o které jsem Vám říkala při besídce a mohl by nám ji zapůjčit, prosím, dejte nám včas vědět, děkujeme! Pro končící předškoláky prosím připravte převlečení ve stylu kuchaře (budeme mít připravené krátké vystoupení, pojetí necháme na Vás, děvčatům navíc přibalte vařečku)

V úterý dne 11.6. nás čeká slavnostní rozloučení s předškoláky na obecním úřadě v budově bývalé školy (naproti OÚ). Zahájení se uskuteční v 16:00 hod, dětem oblečte slavnostní oblečení.

Ve středu 12.6. nás čeká výlet do Vodního domu v Hulicích (poblíž Vlašimi). Autobus bude odjíždět v 7:30 hod. od školky. S sebou dětem připravte do batůžku velkou svačinu, uzavíratelné pití, nějakou mlsku, dle předpovědi počasí pláštěnku. Prosím žádné hračky!!! Příjezd bude kolem oběda, dle počasí možná déle. Kdo by potřeboval dítě vyzvedávat po obědě, tak číslo na mě pro info je 606 267 576.

Ve čtvrtek dne 13.6. čeká předškoláky přespávání ve školce. Dětem připravte oblečení na převlečení, pyžámko, mazlíčka do postýlky, nějakou mlsku pro všechny, snídani (podepsanou v nějaké krabičce). Dětem mimořádně objednáme k večeři namísto opékání buřtíků pizzu.

Tento měsíc probírame tato témata:

  • Počasíčko počasí

  • Letní nadělení

  • Léto láká k radovánkám