Červen

 

 

Co se bude dít u Kuřátek v měsíci červnu

 

V úterý 5.5. se pojedeme s předškoláky (budoucími školáky) podívat do ZŠ v Kostelci nad Černými lesy. S sebou batůžek s pitím, sváčou a drobnou kačkou (cca 20,-Kč) na zmrzlinu. Odjezd v 8:35 ze zastávky u potravin. Kdo chce, může dítě přivézt rovnou na zastávku, dejte nám to prosím předem vědět.

 

O víkendu 9. a 10. nás od 9:00 hod. čeká Brigáda na zahradě MŠ, děkujeme za spolupráci!

 

Dne 19.6. nás čeká poslední seminář pro rodiče, tentokrát na téma „Prevence vadného držení těla“, věřím, že téma bude zajímavé a účast bude hojná!

 

Ve středu 20.6. nás čeká závěrečný výlet do Včelího světa. S sebou dětem zabalte svačinu, pití a nějakou mlsku. Odjezd autobusu bude v 7:30 hod. od školy, návrat bude kolem oběda, možná čekejte raději déle.

 

Dne 21.6. bude slavnostní rozloučení s předškoláky na zahradě MŠ. Zároveň se bude konat slavnostní pasování budoucích předškoláků. Slavnost se bude konat od 15:00 hod. na zahradě MŠ (v případě nepřízně počasí bude akce přesunuta do MŠ). Zvaní jsou všichni, kdo se chtějí podívat na slavnostní rozloučení a pasování!

Následně nás čeká přespávání s předškoláky v MŠ – dětem zabalte: pyžámko, čisté spodní prádlo, nějakého plyšového nocležníka do postýlky, uzeninu na ohýnek, snídani a nějakou mlsku pro všechny (slané, sladké, ovoce, apod.), všechno jídlo podepište a dejte nám ho ráno do kychyně.

 

V pondělí 25.6. nás od 16:30 hod. čeká slavnostní rozloučení předškoláků na obecním úřadě. Dětem dejte nějaké hezké slavnostní oblečení.

 

Rozvrh předplaveckého kurzu Kolín

 

Jezdí se každé pondělí v 8:30hod od školky. Děti voďte do MŠ před 8.hod na svačinku, nebo po domluvě a nasvačené můžete na 8:30hod ke školce. S sebou do batůžku plavky, osušku, koupací čepici (především dlouhovlasá děvčátka), uzavíratelné pití. Osušku, plavky a čepici pokud možno označit či podepsat, aby si je děti poznali a ještě jim je před zabalením ukažte, aby věděli, co je jejich!!!

 

 

Termíny plavání:

 

19.3., 26.3., 9.4., 16.4., 23.4., 14.5., 21.5., 28.5., 4.6., 11.6.

 

 

Cena kurzovného za 10 lekcí činí 940,-Kč

Cena dopravy za 10 jízd činí 898,-Kč

Celkem 1.838,-Kč

 

Peníze nám noste do 1. lekce, tedy 19.3., děkujeme!

 

Peníze za dopravné ani kurzovné se při nemoci či absenci nevrací!